Hakkimda / (About Me)


2001 yılından beri insanların vucutları üzerınde kalıcı
izler bırakarak yaşamaktayım. Dövme benim için sadece vucut süslemesinden öte taşıyan kişinin evrim sürecinin bir parçasıdır, bu nedenle yaptığım her işin özel olmasını taşıyacak insanla bütünleşebilmesini isterim. Dövme sanatçıyla koleksiyoncu arasındaki karşılıklı etki tepki süreci sonunda ortaya çıkan yaşayan bir resimdir. Dövmenin yaglıboya veya diger resim tekniklerinden tek farkı  yüzeyin ve uygulama tekniğinin farklı olmasıdır.

Dövme haricindeki tasarımlarımı  kurukalem,flomaster, suluboya, akrilik, yagli boya, sprey gibi cesitli malzemeler kullanarak yapmaktayim. İlgim dönem dönem farklı tarzlara kaysada, genel olarak :

Fraktallar,kutsal geometry, bilim-kurgu, mekanik yapilar, organik formlar, yakin plan dokular,bocekler, deniz alti canlilari, futurizm, steampunk, cyberpunk, elektronik , cicekler, ahsap-metal isciligi,isik formlari, uzay, hayvanlar,japon sanati, heykeller.... gibi konular  hayalgücümü tetiklemektedir.
       
 Genellikle bir ön görüşmenin ardından işin büyüklüğüne göre aynı gün veya daha sonraki bir tarihte işe başlanır.Ön görüşmeye gelirken lütfen fikirlerinizle ve benim için çizim yaparken sizin görsel zevkinizi anlamama ışık tutacak referanslarınızı getiriniz. Büyük işler seanslara bölünür ve her seans ortalama 4-6 saat olacak şekildedir. Ücretlendirme 2 seansı geçmiyecek işlerde desene göre verilir ve peşin alınır. 2 seanstan uzun sürecek işlerde ücretlendirme seans başına yapılır. Ön görüşme için dahi randevu gereklidir, aksi takdirde stüdyoda olmadığım zamanlara denk gelebilirsiniz ya da uzunca bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz.


Tel :   0531 889 19 17
Mail:  tattoomechanics@gmail.com

Hiç yorum yok: